Askıya Sen de
Bir Yemek Bırak 

Askıya yemek bırakarak ihtiyaç sahiplerine
destek olabilirsiniz.

 
 


Askıya Sen de
Bir Yemek Bırak

Askıya yemek bırakarak
ihtiyaç sahiplerine
destek olabilirsiniz.

   

İNCELE ASKIYA BIRAK

Askıda
Kaç Yemek Var?

1470

Meal Box
Kaç Yemek Ekledi?

2692

Askıdan
Kaç Yemek Yenildi?

11159

Askıda
Kaç Yemek Var?

1470

Meal Box
Kaç Yemek Ekledi?

2692

Askıdan
Kaç Yemek Yenildi?

11159

Meal Box olarak her gün askıya 10 kişilik yemek bırakıyoruz.

Askıda Yemek Var

Hepimiz toplum için gücümüz yettiği kadar bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Biz de Meal Box olarak en iyi yaptığımız iş üzerinden ihtiyacı olanlara nasıl destek oluruz diye düşündük ve Çorbada Tuzun Olsun Derneği ile birlikte İstanbul’da yaşayan evsiz dostlarımız için “Askıda Yemek Var” projesini başlattık.

İhtiyaç sahipleri için askıya ‘4 çeşit yemek’ bırakabilirsiniz.

Askıda 4 Çeşit Sıcak Yemek

27.90 ₺

Askıya Yemek Bırak

Sistem Nasıl Çalışıyor?


Proje kapsamında, yan tarafta bulunan “askıya yemek bırak” butonuna tıklayarak istediğiniz kadar yemeği ihtiyaç sahiplerine ulaşması için askıya bırakabileceksiniz. Ayrıca, sizlerden gelen her 4 kişilik yemek desteği için biz de ekstra 1 kişilik yemeği askıya bırakacağız. Askıda Yemek Var projesi için özel bir menü seçilmemiştir. Bu menüler her gün binlerce Meal Box abonesine de giden menülerle aynıdır. Bağış yapacağınız günün menüsünü haftalık menü takvimimizden görebilirsiniz. Bu menü içinde 4 çeşit yemek bulunmaktadır. Yemekler kişiye özel kaplarda sıcak ve hijyenik koşullara uygun olarak ÇOTUN Gönülleri tarafından elde teslim edilmektedir.

Pandemiyle birlikte Şubat 2020’de start alan “Askıda Yemek Var” bir yılını doldururken, gönüllülerimizin desteğiyle on binlerce ihtiyaç sahibine ulaşmayı başarmıştır. İnanıyoruz ki, iyilik bulaşıcıdır. Haydi gelin, her akşam mutfağımızda pişen sağlıklı ve leziz yemeklerimizi ihtiyaç sahipleriyle paylaşmamıza siz de destek olun. Çorbada sizin de tuzunuz olsun…

Basın Bültenleri


Karnınızı Doyuracak Haberler

Lezzetli kampanyalarımız ve yeniliklerimizden önce siz haberdar olun